15KPA26CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA26CA-HR
JLCPCB Part #
C3707886
Description
-55℃~+175℃ 15kW 26V 29.04V 343.2A 44V 50uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS