15KPA26A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA26A-HRA
JLCPCB Part #
C3714644
Description
-55℃~+175℃ 15kW 26V 29.04V 343.2A 44V 50uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS