15KPA26A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA26A-B
JLCPCB Part #
C1667505
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 26V 31.8V 343.2A@10/1000us 44V 50uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS