15KPA260CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA260CA-B
JLCPCB Part #
C1667465
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 260V 2uA 318V 36.2A@10/1000us 416.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS