15KPA24A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA24A-B
JLCPCB Part #
C3703513
Description
-55℃~+175℃ 150uA 15kW 24V 26.81V 371A 40.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS