15KPA240A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA240A-HR
JLCPCB Part #
C3699673
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 15kW 240V 268.1V 2uA 384.6V 39.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS