15KPA220A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA220A-B
JLCPCB Part #
C3706501
Description
-55℃~+175℃ 15kW 220V 245.7V 2uA 356V 42.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS