15KPA220A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA220A
JLCPCB Part #
C1976239
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 220V 245.7V 2uA 356V 42.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS