15KPA20CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA20CA-B
JLCPCB Part #
C1667386
Description
-55℃~+175℃ 1.5mA 15kW@10/1000us 20V 24.46V 34.3V 440.2A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS