15KPA20A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA20A
JLCPCB Part #
C1983949
Package
P600
Description
1.5mA 15kW@10/1000us 20V 22.34V 34.3V 440.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS