15KPA200CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA200CA-B
JLCPCB Part #
C1667467
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 200V 244.6V 2uA 319.1V 47.3A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS