15KPA18CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA18CA-HRA
JLCPCB Part #
C3703158
Description
-55℃~+175℃ 15kW 18V 20.11V 30.9V 488.7A 5mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS