15KPA180CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA180CA-HR
JLCPCB Part #
C3708967
Description
-55℃~+175℃ 15kW 180V 201.1V 288.5V 2uA 52.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS