15KPA180A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA180A-HR
JLCPCB Part #
C3698886
Description
-55℃~+175℃ 15kW 180V 201.1V 288.5V 2uA 52.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS