15KPA180A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA180A
JLCPCB Part #
C1983978
Description
15kW@10/1000us 180V 201.1V 288.5V 52.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS