15KPA17CA-HR
MFR.Part #
15KPA17CA-HR
JLCPCB Part #
C3715402
Description
-55℃~+175℃ 15kW 17V 18.99V 29.3V 515.4A 5mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS