15KPA17CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA17CA-B
JLCPCB Part #
C1667385
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 17V 20.79V 29.3V 515.4A@10/1000us 5mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS