15KPA17A-HRA
MFR.Part #
15KPA17A-HRA
JLCPCB Part #
C3699579
Description
-55℃~+175℃ 15kW 17V 18.99V 29.3V 515.4A 5mA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS