15KPA170CA-HR
MFR.Part #
15KPA170CA-HR
JLCPCB Part #
C3704015
Description
-55℃~+175℃ 15kW 170V 189.9V 272.7V 2uA 55.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS