15KPA170CA-B
MFR.Part #
15KPA170CA-B
JLCPCB Part #
C1667469
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 170V 207.9V 272.7V 2uA 55.4A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS