15KPA170A-HRA
MFR.Part #
15KPA170A-HRA
JLCPCB Part #
C3714989
Description
-55℃~+175℃ 15kW 170V 189.9V 272.7V 2uA 55.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS