15KPA170A
MFR.Part #
15KPA170A
JLCPCB Part #
C1984038
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 170V 189.9V 272.7V 2uA 55.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS