15KPA160CA-HRA
MFR.Part #
15KPA160CA-HRA
JLCPCB Part #
C3706147
Description
-55℃~+175℃ 15kW 160V 178.7V 258.6V 2uA 58.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS