15KPA160CA-B
MFR.Part #
15KPA160CA-B
JLCPCB Part #
C3713770
Description
-55℃~+175℃ 15kW 160V 178.7V 258.6V 2uA 58.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS