15KPA150CA
MFR.Part #
15KPA150CA
JLCPCB Part #
C1976585
Description
-55℃~+175℃ 150V 15kW@10/1000us 167.6V 241.9V 2uA 62.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS