15KPA150A-HRA
MFR.Part #
15KPA150A-HRA
JLCPCB Part #
C3701210
Description
-55℃~+175℃ 150V 15kW 167.6V 241.9V 2uA 62.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS