15KPA150A-HR
MFR.Part #
15KPA150A-HR
JLCPCB Part #
C3704985
Description
-55℃~+175℃ 150V 15kW 167.6V 241.9V 2uA 62.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS