15KPA150A-B
MFR.Part #
15KPA150A-B
JLCPCB Part #
C1667804
Description
-55℃~+175℃ 150V 15kW@10/1000us 183.5V 241.9V 2uA 62.4A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS