15KPA130CA-B
MFR.Part #
15KPA130CA-B
JLCPCB Part #
C1667637
Description
-55℃~+175℃ 130V 159V 15kW@10/1000us 208.3V 2uA 72.5A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS