15KPA120CA-HRA
MFR.Part #
15KPA120CA-HRA
JLCPCB Part #
C3700653
Description
-55℃~+175℃ 120V 134V 15kW 192.3V 2uA 78.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS