15KPA120CA-B
MFR.Part #
15KPA120CA-B
JLCPCB Part #
C1667532
Description
-55℃~+175℃ 120V 146.8V 15kW@10/1000us 192.3V 2uA 78.5A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS