15KPA120A-HRA
MFR.Part #
15KPA120A-HRA
JLCPCB Part #
C3702000
Description
-55℃~+175℃ 120V 134V 15kW 192.3V 2uA 78.5A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS