15KPA120A-B
MFR.Part #
15KPA120A-B
JLCPCB Part #
C3706973
Description
-55℃~+175℃ 120V 134V 15kW 192.3V 2uA 78.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS