15KPA100A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA100A-HRA
JLCPCB Part #
C3701995
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100V 111.7V 15kW 161.3V 2uA 93.6A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS