1.5KE150CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1.5KE150CA
JLCPCB Part #
C2938312
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 128V 143V 1uA 207V 7.3A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS