12VL175LU
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
12VL175LU
Description
-40℃~+85℃ 1.4W 1.75A 100A 12V 17mΩ 4.2A 5s 62mΩ - Resettable Fuses ROHS