1210L110/12WR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1210L110/12WR
JLCPCB Part #
C3761650
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 100A 100ms 12V 2.2A 210mΩ 60mΩ 1210 Resettable Fuses ROHS