1210L005/90WR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1210L005/90WR
JLCPCB Part #
C6649248
Description
-40℃~+85℃ 10A 150mA 200ms 3.6Ω 50mA 90V 1210 Resettable Fuses ROHS