1206SFF800F/24-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1206SFF800F/24-2
JLCPCB Part #
C315928
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 24V 45A 8A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS