1206L050/15YR-A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1206L050/15YR-A
JLCPCB Part #
C315893
Description
-40℃~+85℃ 1.6mm 100A 100ms 150mΩ 15V 1A 3.2mm 500mA 600mW 750mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS