1206L020/30YR-A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1206L020/30YR-A
Description
-40℃~+85℃ 100A 100ms 2.6Ω 200mA 30V 420mA 600mW 650mΩ - Resettable Fuses ROHS