0977.800MXEP
MFR.Part #
0977.800MXEP
JLCPCB Part #
C3157700
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、200A 450V 500V 800mA Ceramic Tube Fuse 插件,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS