09773.15MXEP
MFR.Part #
09773.15MXEP
JLCPCB Part #
C3161921
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、200A 3.15A 450V 500V Ceramic Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS