097706.3MXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
097706.3MXEP
JLCPCB Part #
C3167326
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、200A 450V 500V 6.3A Ceramic Tube Fuse 插件,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS