08773.15MXEP
MFR.Part #
08773.15MXEP
JLCPCB Part #
C187665
Description
-55℃~+125℃ 10mm 250V 3.15A 3.6mm 35A 67.6 Glass Tube Fuse 插件,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS