0876.250MRET1P
MFR.Part #
0876.250MRET1P
JLCPCB Part #
C1972807
Description
-55℃~+125℃ 250V 250mA 35A Ceramic Tube Fuse 插件,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS