0876.160MXEP
MFR.Part #
0876.160MXEP
JLCPCB Part #
C1668132
Description
-55℃~+125℃ 160mA 250V 35A Ceramic Tube Fuse 插件,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS