087601.6MRET1P
MFR.Part #
087601.6MRET1P
JLCPCB Part #
C3159394
Description
-55℃~+125℃ 1.6A 250V 35A Ceramic Tube Fuse 插件,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS