0875.800MRET1P
MFR.Part #
0875.800MRET1P
JLCPCB Part #
C3161776
Description
-55℃~+125℃ 250V 50A 800mA Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS