0875.600MXEP
MFR.Part #
0875.600MXEP
JLCPCB Part #
C3162415
Description
-55℃~+125℃ 250V 50A 600mA Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS